Jak używać wody strukturalnej?

Woda źródlana musi być wolna od toksyn, bakterii i certyfikowana przez miasto. Nie cała woda źródlana jest zdrowa.
Jeśli nie masz dostępu do wody źródlanej lub nie masz czasu, nadal możesz czerpać korzyści z picia wysokiej jakości wody bezpośrednio w domu. Możemy pracować z każdą dostępną wodą, aby była zdrowsza i pełna energii.

Nie wszystkie ustrukturyzowane wody są takie same, a niektóre metody wytwarzają więcej energii niż inne. Niektóre metody natychmiast tworzą wodę strukturalną, a inne wymagają godzin lub dni.

Konstruowanie wody dla siebie

Istnieje wiele sposobów konstruowania wody. Niektóre źródła mówią że aby stworzyć najpotężniejszą żywą wodę strukturalną o pełnym spektrum, trzeba włączyć magnetyzm, światło, szczególnie spektrum podczerwone, dźwięk, remineralizację, kryształy, częstotliwości rezonansu Schumanna Ziemi i inne formy subtelnych energii. Narzędziem potrzebnym ci na pewno jest strukturyzator wody

Do czego stosować wodę strukturalną? Nie tylko detoks

-Uzdrawiający prysznic
-Pierwszą rzeczą rano i przez cały dzień picie wody o ustalonej temperaturze pokojowej z cytryną daje energię i pomaga w detoksykacji.
-Przed medytacją lub jakimkolwiek leczeniem uzdrawiającym wypicie szklanki wody ustrukturyzowanej radykalnie zwiększa zdolność uzdrawiania ciała i kładzie większy nacisk na praktykę duchową.
-Przed medytacją grupową lub terapią grupową poproś wszystkich o wypicie szklanki wody strukturalnej. To podniesie energię i świadomość grupy, co jest świetne do uzdrawiania grupy. Zjawisko to nazywane jest efektem pola grupowego.
-Przed komunikacją z kimś, wypicie szklanki wody strukturalnej uspokaja i uziemia cię do lepszego rozwiązania konfliktu.
-Pływanie w uporządkowanym basenie wodnym jest głęboko odmładzające i energetyzujące.
-Gotowanie w wodzie strukturalnej i moczenie owoców i warzyw w wodzie strukturalnej zapewnia im bardziej spójną energię.
-Basen leczniczy
-Strukturyzuj cały płyn, który pijesz, od wina, wody i soków po kambucha, za pomocą przenośnego urządzenia nadającego strukturę lub mieszaj płyn w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara przez kilka minut.

Więcej na https://harmonyh2o.com/sklep/aktywny-kubek/

Author: tao.com.pl