Stołki w kształcie zwierzątek dla Twojego dziecka

Pokój dziecięcy to królestwo Twojego brzdąca. Musi być urządzony w takim styl u, jakie najbardziej odpowiadać będzie maluchowi. Niemal każdy malec uwielbia zwierzęta. Twój też? To świetnie, bo w sklepie www.mebelki.pl znajdziesz wyjątkowe stołki w kształcie zwierzątek.

Dzieciom nie wystarczy zwykłe krzesło, a jeśli wystarczy – to tylko na chwilę. Dlatego w dziecięcym pokoju dobrze jest pokusić się o meble dopasowane do najmłodszych: kolorowe, fantazyjne, o pięknym designie. Dla młodych miłośników zwierząt idealnym prezentem będzie zakup siedziska o kształcie zwierzątka.

Zwierzyniec do okiełznania

Wybierz stolik przedstawiający to zwierzę, które podczas spaceru w zoo najbardziej podobało się maluchowi. Do wyboru masz słonie, hipopotamy, białe niedźwiedzie, świnki, koniki, krowy, kozy, owieczki, pieski, a nawet lamy. Wszystkie pufy, stołki są wykończone miękką tkaniną, dzięki czemu stają się wygodne, a do tego bardzo przypominają maluchowi prawdziwe zwierzęta.

Z takim stołkiem dziecko nie tylko spędzi więcej czasu siedząc grzecznie przy stole, czy podczas malowania, lepienia plasteliną. Koza, konik, czy hipopotam stanie się nową, dużą zabawką, na której można jeździć, ścigać się i wygrywać rodeo. To doskonała zabawa, rodzice muszą tylko uzbroić się w cierpliwość i wyposażyć kopytka nowych zwierzątek w ochronę przed zarysowaniem podłogi.

Zabawka, siedzisko i ozdoba w jednym

Stołek w kształcie zwierzątek dla dziecka to także niezwykła ozdoba dziecięcego pokoju. Mebel ten najlepiej prezentuje się w zestawie z innymi, bo zwierzęta wolą chodzić stadami, prawda? Tak, że Twój maluch może zostać rolnikiem i pasać owce, kozy i krowy; kowbojem z rumakiem i świnką, czy też treserem dzikich zwierząt: hipopotamów, słoni, czy niedźwiedzi.

Poznaj ofertę zwierzątek w sklepie zupełnie niezoologicznym – www.mebelki.pl i wybierz, którym chcecie się ze swoim dzieckiem zaopiekować. A może od razu całym stadkiem? Udanych zakupów!

Author: tao.com.pl