Wesele do białego rana czy uroczysty obiad?

Kiedy dwoje ludzi się poznaje i zakochuje w sobie chciałoby razem stworzyć rodzinę. Jednym z etapów jest narzeczeństwo. Nie jest ściśle określone jak długo powinno trwać. Jedne pary chcą się tym etapem nacieszyć. Inne jak najszybciej przeszłyby do kolejnego.

Kiedy chodzi o pieniądze

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdego z nas. Bez wątpienia chcielibyśmy aby był wyjątkowy. Nie zawsze jednak mamy możliwość wydania na niego tyle pieniędzy ile wymagałaby całonocna impreza weselna. Młodzi ludzie wolą przeznaczyć te środki np. na podróż poślubną. Nie mają ochoty wchodzić w nowy etap życia z zaciągniętym kredytem. Jeśli nie otrzymamy wsparcia finansowego od rodziny, kredyt wydaje się być dobrą opcją. Możemy również poczekać dwa – trzy lata i odłożyć potrzebną sumę.

Co zamiast tradycyjnego wesela

Jeśli zależy nam jednak na czasie warto przemyśleć opcję zorganizowania obiadu weselnego. Znacznie mniej nadszarpnie on nasz budżet, a impreza może okazać się równie udana. Taki obiad trwa kilka godzin. Odbywa się zazwyczaj w restauracji. Bez problemu możemy znaleźć strefę zagospodarowaną tylko dla nas. Do wyboru mamy różne opcje menu. Możemy poprosić o udekorowanie sali i zamieszczenie tam np. zdjęć przedstawiających najważniejsze etapy naszego życia.

Artykuł powstał dzięki firmie http://nawesele.com.pl

Author: tao.com.pl